Ateşli Piliç 2002 Türkçe Dublaj İzle | Film izle, HD Film izle, 1080p Film izle, 720p Film izle

Artık sitemizden tek tıkla filmleri indirebilirsiniz. Filmlerin altında bulunan film indir bölümünden indirmek istediğin görüntü kalitesini seçerek tıklamanız yeterli.

  Ateşli Piliç 2002 Türkçe Dublaj İzle

  IMDb5.4
  • Filmin yönetmeni, Bay Kritik adlı çizgi filmin yaratıcısı Tom Brady. Yönetmenin ilk filmi olan Ateşli Piliç, bir sihir sayesinde yer değiştiren iki kişinin hikâyesini anlatmaktadır. Jessica Spencer, lisedeki en ateşli ve popüler kızdır. Jessica, en yakın arkadaşı April ve Lulu ile Keecia adlarındaki diğer kızlarla birlikte biraz alışveriş yapmak ve öylesine takılmak üzere bir alışveriş merkezine giderler. Bir dükkâna girip, antika bir çift küpe ile çıkarlar. Jessica’nın, bu küpelerin eski Habeşistan’da yapılmış sihirli bir takı olduğundan haberi yoktur. Prenses Nawa, düğün hazırlıkları yapılırken evleneceği kişiden tiksindiği için, bir çift küpe aracılığı ile bir köle kızı ile yer değiştirir. Küpeler satılık olmadığı için Jessica onları çalar. Ancak ertesi sabah uyandığında 30’lu yaşlarında bir erkek olarak uyanır. Üstelik yeni kimliği, Clive adında bir suçludur. Bu arada Clive da kendisini Jessica’nın bedeninde bulur. Clive’ın bedeninde yaşamakta olan Jessica, bu durumdan kurtulmak için, erkek olmaya dair bazı kuralları öğrenerek çareler ararken, Jessica’nın bedenindeki Clive ise, suçunu Jessica’ya atmak fırsatını kullanarak sahip olduğu durumun tadını çıkartmaya bakar.

  Oyuncular ve Yönetmen
  Facebook Yorum
  Yorumlar
  10 x 3 = ?

  GÜNÜN ÖNERİLEN FİLMİ

  Aynı Yıldızın Altında 2014 Türkçe Altyazılı İzle 99 kişi izledi 1 kişi beğendi 0 kişi yorum yaptı IMDb8.2 Aynı Yıldızın Altında 2014 Türkçe Altyazılı İzle ( The Fault In Our Stars )

  TARTIŞMA KONULARI

  BENZER FİLMLER