Lütfen İzlediğiniz Filmlere Yorum Yapmayı Unutmayınız Hergün 5 Yeni Film ve 5 Alternatif izleme Seçeneğiyle FilmDeposu Hızla Büyümeye Devam Ediyor.
  Beğen
8
1
- Reklamı Geç -
intro-film-izle
Elysium : Yeni Cennet 2013 Türkçe Dublaj İzle 6.7 / 10 1 kullanıcı oyu.

Elysium : Yeni Cennet 2013 Türkçe Dublaj İzle

PUAN : 6.7
720P
Elysium : Yeni Cennet 2013 Türkçe Dublaj İzle
Dublaj
  •  Süre: 110 Dk.
  •  Vizyon Tarihi: 2013
  •  Ülke: ABD
  •  Gösterim: 9 Ağustos 2013

 4897İZLENME

 0FAVORİ

 6.7İMDB

2159 yılında toplum iki sınıftan oluşmaktadır: biri Elysium isimli insan yapımı bir uzay istasyonunda yaşayan zengin sınıf, diğeri ise aşırı nüfuslu ve hasarlı Yeryüzü'nde yaşayan fakir sınıf. 

Hükümet yetkilisi sekreter Rhodes göç karşıtı yasaların uygulanması ve Elysium şehrindeki insanların lüks yaşamlarının korunması için önüne çıkan bütün engelleri aşmak istemektedir. Ancak bu Yeryüzü'nde yaşayan insanların Elysium'a girme çabalarını engelleyemeyecektir. 

Şanssız Max (Matt Damon) köşeye sıkıştığında cesaret isteyen bir misyona çıkmayı kabul eder. Eğer başarılı olursa sadece kendi yaşamını kurtarmayacak aynı zamanda bu kutuplaşmış dünyalara eşitlik getirecektir..

 Orjinal Adı:

Elysium

Detay
  Facebook Yorumları
  Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Üye
  Yaar 30 Mart 2016, Çarşamba
ya çok sevdim bu film mi mi yok bu filmde ki yeni teknolijini , hasta olarak uzanıyosun tıbbı cihazın içine bir kaç dakika sonra turp gibi çıkıyosun, haaaa birde bu filmde ki robotlarda ayni chappi deki robotlarla ayni ne oo yoksa amerkanlar yapdımı öyle robot da haberimiz yok