Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Dublaj İzle | Film izle, HD Film izle, 1080p Film izle, 720p Film izle

  Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Dublaj İzle

  IMDb7.2
  • Hızlı Ve Öfkeli 7 Türkçe Dublaj izle Dom ve Brian'ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu. Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir. Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir suç organizasyonu araştırmaya başlar. Bu örgüt her biri birer ölüm makinesi olan paralı askerlerden oluşmaktadır; ve örgütün ikinci lideriyse Dom’un öldüğünü sandığı eski aşkı Letty’den başkası değildir! Adamlarla kapışmanın tek yolu onları kendi seviyelerine yani sokaklara çekmektir. 
   Hobbs, Dom'a takımını Londra'da yeniden toplamasını teklif eder, karşılığındaysa haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamalar düşürülüp eve geri dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vaat eder.
   Vin Diesel ve Paul Walker'ın sinema tarihine soygun ve araba kovalamacası olarak geçen ünlü serisinin son halkası olan film, bu sefer İspanya'da ve İngiltere'de çekildi. Yapımın yönetmenliğini ise seride yapımcı kimliği ile de yer alan Justin Lin üstlenirken, senaryo Chris Morgan'a ait...

  Oyuncular ve Yönetmen
  Facebook Yorum
  Yorumlar
  • uygar uysal 4 Ay, 15 Saat Önce

   7nin filimine gidin oda süper 6 manyakkkkkkkkkkkkkkkkkk izleyin tavsiye ederim :)

   Cevap Yaz 0 0

  • ihsan kuzdagı 4 Ay, 6 Gün Önce

   ulan elalem 10 numara film yapar bizimkiler zoytarı filmleri yapar

   Cevap Yaz 0 0

  • Ahmethakan

   Ahmethakan 1 Yıl, 1 Ay Önce

   Merhabalar hdfilmdeposu diğer playerinizi nedne kaldırdınız onda film izlemek daha güzeldi!

   Cevap Yaz 2 3

  TARTIŞMA KONULARI

  BENZER FİLMLER