Mr. Banks 2013 Türkçe Altyazılı İzle | Film izle, HD Film izle, 1080p Film izle, 720p Film izle

Artık sitemizden tek tıkla filmleri indirebilirsiniz. Filmlerin altında bulunan film indir bölümünden indirmek istediğin görüntü kalitesini seçerek tıklamanız yeterli.

  Mr. Banks 2013 Türkçe Altyazılı İzle

  IMDb7.8
  • Amerikalı sinemacı Walt Disney iki kızına Mary Poppins hakkıdna bir film yapmak için söz veriri. İlk başta orijinal romanın yazarı P.L. Travers’dan izin alması gerekmektedir. 1961’de yazar Londra’dan Hollywood’a Disney projesini görüşmek için gelir. Fakat yüzleşemediği bazı acıları ve hesaplaşmaları vardır. California’da kaldığı süre boyunca Avusturalya’daki ailesinin geçmişte çektiği sıkıntıları anımsar. O sene kaybettiği babası Mr. Banks karakterine ilham kaynağı olmuştur. Travers ve Disney film için anlaşmaya varırlar ama Walt Disney’in de masaya getireceği şartlar vardır.
   Disney'in klasikler arasına girmiş filmi "Mary Poppins"in ortaya çıkış sürecini ve "kamera arkasını" ele alan filmin yönetmenliğini Pamuk Prenses ve Avcı filminin senaryosuna imza atmış olan John Lee Hancock üstleniyo

  Oyuncular ve Yönetmen
  Facebook Yorum
  Yorumlar
  4 / 4 = ?

  GÜNÜN ÖNERİLEN FİLMİ

  Kötü Komşular 2014 Türkçe Dublaj İzle 207 kişi izledi 0 kişi beğendi 0 kişi yorum yaptı IMDb6.8 Kötü Komşular 2014 Türkçe Dublaj İzle ( Neighbors )

  TARTIŞMA KONULARI

  BENZER FİLMLER